Nový e-shop Ver.sk

Nový e-shop Ver.sk

Richard Štefák 21.12.2018 2 minúty na prečítanie

    Vážení priatelia, prešiel rok a pár mesiacov a náročná práca na spustení nového Ver.sk e-shopu je ukončená. Sme radi, že môžeme zlepšovať naše služby. Spusteniu nového e-shopu predchádzala najprv dobrá analýza ponuky programátorských firiem a rôznych e-commerce systémov. Prešli sme ich asi 25 a výsledok môžete vidieť.

E-shop je

  • prehľadnejší

  • krajší

  • rýchlejší

  • je zlepšené vyhľadávanie produktov

  • má bohatšie platobné metódy, platba kartou je samozrejmosť

  • je prepojený skladovo s našimi dodávateľmi

  • umožňuje osobný odber v SHOWROOM-e v Bratislave (aj nákup) a s pohodlným parkovaním

    Možno si poviete: „Už bolo načase.“ Áno, aj my si to hovoríme a tešíme sa na nové veci. Sprevádzkovať e-shop je na prvý pohľad veľmi jednoduché. Na druhý pohľad zložité a na podrobný pohľad veľmi zložité. Je za tým úsilie a práca grafického dizajnu, programovania, účtovnej firmy, interného účtovníctva, viacerých dobrovoľných, ale odborných pomocníkov a našich zamestnancov. K tomu analýzy, testovanie a riešenie mnohých problémov. Veríme však, že najťažšie obdobie máme za sebou a to ľahšie je pred nami. Vychytávame posledné „muchy“ v systéme a napriek tomu, že e-shop testovalo množstvo ľudí a našich priaznivcov, je možné, že sa niečo nájde. Prosíme preto o trpezlivosť, snažíme sa najlepšie, ako vieme.

    Ak nám aj vy chcete pomôcť v zlepšení, môžete nám písať svoje podnety na info@ver.sk. Veď aj dnešný e-shop vychádza z vašich podnetov a ankety, do ktorej sa zapojilo vyše 300 zákazníkov, za čo sme veľmi vďační.

    Náš e-shop a vydavateľstvo berieme z podstatnej časti ako evanjelizačný projekt. Vždy nás poteší, ak nám príde spätná väzba, že na základe našich kníh bol niekto dotknutý Božou láskou, alebo zmenil nejaký svoj zlý postoj, prípadne ak naše knihy nasmerujú človeka k Bohu a povzbudia ho vo viere. Zároveň nám zisk umožňuje pokryť časť príjmov pre činnosť MARTINDOMU.

    Náš e-shop dopĺňame o významnú veľkú časť s názvom Magazín Ver.sk. Prednedávnom prestal vychádzať tlačený časopis NAHLAS, v ktorom sme prinášali príbehy ľudí o spoznaní Boha a o tom, ako žiť a nasledovať Ježiša Krista v dnešnom svete. V tom budeme pokračovať, lebo svedectiev o Božej láske nie je nikdy dosť. Do Magazínu budú prispievať ľudia, na ktorých ste zvyknutí z NAHLASU, ale aj nové osobnosti. V priebehu mesiaca by sme ho chceli naplno spustiť.

Tešíme sa na interakciu s vami, na vaše podnety a návrhy. Chceme sa zlepšovať, lebo aj od každého z nás Boh chce, aby sa posúval vo svojom poslaní a v tom, čo On do nás vložil.

Nech sú tieto nové veci na jeho slávu.

Richard Štefák, manažér Ver.sk

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Objavujte stále viac aj vďaka cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a Vášho zážitku na ver.sk