Do Godzone race sa za jeden deň zapojilo už takmer 1000 ľudí

Do Godzone race sa za jeden deň zapojilo už takmer 1000 ľudí

Mgr. Katarína Višňovská 26.08.2021 2 minúty na prečítanie

V utorok 24.8 odštartovala jedinečná súťaž Godzone Race, ktorá potrvá až do soboty 28.8!

Godzone race alebo skrátene „G-Race“ je novým konceptom modernej púte. Ide o jedinečné  interaktívne preteky organizované projektom Godzone,  v ktorých súperia moderátori Godzone tour, každoročne organizovaného kresťanského evanjelizačného turné.

Moderátori Ivan a Dávid odštartovali svoju púť v Českej republike v Brne, kde ich nič netušiacich, produkčný tím vysadil na dvoch neznámych miestach. Od tejto chvíle bolo úlohou moderátorov splniť rôzne zábavné i dobročinné úlohy spolu s členmi svojich tímov a čo najrýchlejšie sa dopraviť do nasledujúceho mesta, v ktorom sa bude konať Godzone tour 2021. Svoju púť súťažiaci ukončia 28.8 v Košiciach.

Do Godzone race sa zapájajú stovky ľudí

V súťaži sú kľúčovými tímy zložené s fanúšikov projektu Godzone. Do súťažných tímov Godzone race sa doteraz zapojilo už takmer 1000 ľudí, ktorí súťažiacim pomáhajú plniť denné úlohy, zabezpečujú odvoz, nocľah, vymýšľajú stratégiu. V rámci plnenia úloh tímy plnia bizarné misie, ale tiež sa modlia modlitbu ruženca a konajú konkrétne skutky lásky.

Čo je zmyslom Godzone race?

Zmyslom Godzone Race je najmä upozorniť na evanjelizačné Godzone tour, ktoré projekt Godzone pripravuje každoročne v novembri v rámci Týždňa Cirkvi pre mládež a tiež povzbudiť mladých ľudí, aby sa zúčastnili stretnutia s pápežom Františkom, ktorý na svojej septembrovej návšteve navštívi aj Košice, kde svoju púť zakončia aj súťažiaci v Godzone race. Godzone race má však aj vznešenejšiu líniu. Je pozvaním ku skutkom lásky a modlitbám. Každý deň sa súťažiaci zapájajú do dobročinných aktivít ako napríklad služba v organizácii Depaul, ktorá pomáha ľuďom bez domova či v komunite Sant'Egidio.

Godzone race a celé jeho dianie môžu diváci sledovať na sociálnych sieťach projektu Godzone, kde každodenne pribúda zostrih denného diania. Počas celej svojej cesty moderátori komunikujú so svojimi tímami pomocou četovej aplikácie. Pre fanúšikov, zaregistrovaných v súťažných tímoch, organizátori pripravili dokonca výherné ceny. Všetky pravidlá a podrobnosti súťaže nájdu na stránke race.godzone.sk.

Realizácia projektu Godzone je zastrešená Združením kresťanských spoločenstiev mládeže a Radou pre mládež a univerzity Konferencie biskupov Slovenska v spolupráci so spoločenstvom SP.

Pripojiť:

https://www.youtube.com/watch?v=RrXawn4nODc


Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové