Darčeky na Prvé sväté prijímanie

Darčeky na Prvé sväté prijímanie

Magazín Ver.sk 23.05.2022 3 minúty na prečítanie

Tipy od nás na  niekoľko skvelých darčekov pre tieto výnimočné chvíle

Aj vy spoločne so svojimi deťmi, vnúčikmi, krstniatkami prežívate to nádherné obdobie príprav na Prvé sväté prijímanie? Obdobie mnohých otázok, napätého očakávania, radosti aj trémy... Zodpovednosti za veľký krok, ktorý je práve pred našimi najmenšími. Je to vzácny čas, ktorý môžete využiť nielen na prípravu mnohých potrebných formálnych záležitostí, ale aj na to, aby ste sa deťmi porozprávali od srdca, úprimne, hlbšie. O Bohu, o cirkvi aj o nich samotných ako jej plnohodnotnej a nenahraditeľnej súčasti.

Toto neopakovateľné obdobie, čas a rozhovory, ktoré im venujete, sa nedá nahradiť ničím a stanú sa už navždy míľnikom na ich ceste s Bohom. Samo o sebe sa stáva obrovským darom pre nich samotných aj pre vás. My vám na inšpiráciu ponúkame niekoľko zaujímavých tipov – darčekov, ktoré sa môžu stať nezabudnuteľnou pripomienkou týchto okamihov....

S knihou sa nedá nikdy nič pokaziť, ani pri takých vzácnych príležitostiach, akými sú Prvé sväté prijímanie a birmovanie. Jednou zo stálic v našej knižnej ponuke pre deti sú tituly od Sheri Rose Shepherd Malej milovanej Princeznej  a Mocnému Bojovníkovi  – nádherné diela plné nehy pre dievčatá a aj povzbudenia do odvahy pre chalpcov vo veku  5-12ročných čitateľov, písané vo forme listov pre princezné a princov od ich milujúceho Kráľa.

Predávame knihy, ktoré menia životy.

Populárny autor s vzácne detskou dušou Louie Giglio svoj dar vidieť Boha a jeho stvorenstvo detskými očami prináša vo výnimočných knihách Náš Boh je úžasný- fascinujúce zamyslenia o prírode pre 6-10 ročných budúcich vedátorov, Neopísateľný – alebo „spoznávaj divy vesmíru s jeho Stvoriteľom“, a ich ďalšie voľné pokračovanie Zázraky stvorenia – všetky tri sprevádzané nádhernými ilustráciami a fotografiami.  

Pôvabná kniha kardinála Angela Comastriho Ja som s vami  deťom pútavým spôsobomsprístupňuje krásy Svätej omše. Z Biblií pre deti a mladých  môžete siahnuť po nádherne ilustrovanej a nápaditej Biblia pre prvoprijímajúcich od Marion Thomasovej, či Biblia nielen pre deti od Rosy Medianiovej, ktorá poteší všetky generácie.

Hry nám dal Boh ako jednu z foriem jeho daru radosti. Pri príležitosti sviatočných dní vašich najmenších určite poteší niektorá zo spoločenských hier z našej ponuky. Hrdinovia Biblie sú skvelou zábavno-vedomostnou hrou od 10 rokov, pri ktorej netradične poznávate osobnosti Biblie. Rôzne stratené zvieratá, rastliny a predmety, známe z Biblie zasa môžete objavovať pri skvelej hre Biblické putovanie, ktorá je určená všetkým od 6 do 99 rokov! Určite si vyberiete aj z našej bohatej ponuky nestarnúcich pexies, či puzzle rôznych motívov a veľkostí.

Samozrejme, žiadny, ani ten najdrahší a najligotavejší dar nedokáže nahradiť to, čo deti a mladí v týchto sviatočných okamihoch skutočne získavajú. Ešte hlbší a osobnejší vzťah so svojím Pánom, svoje nenahraditeľné miesto v cirkvi. Oslávte s nimi tieto chvíle, ako si zaslúžia! A ozdobte si ich niektorým z darčekov z našej ponuky!

Váš tím Ver.sk

Alexandra Tinková

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Ver.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Ver.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové