• Tomu Ver! -25 %

    Novinka mesiaca

    6 dní 4 hodín 39 minút

Vypočuté modlitby 1.

Vypočuté modlitby 1.

Magazín Ver.sk 21.12.2018 2 minúty na prečítanie

Už dávno chcem napísať svedectvo o Božej láske, lebo mam taký pocit, že musím vydať toto svedectvo o zázraku, ktorý sa stal v mojom živote.

Mnohí viete, že sa nám narodili 30. apríla dvojčatá Sára Tereza a Benjamínko Jakub.

A možno niektorí aj viete, že mám urobený korporálny rez na maternici a z tohto dôvodu mi lekári otehotnenie viac menej neodporúčali s určitými rizikami. 

Keď nám zomrel pred šiestimi rokmi synček Dávidko Timotej, pokúšali sme sa o bábätko po pár rokoch, ale neúspešne – do mesiaca tehotnosti maličké odišlo do neba. 

Odovzdali sme ho Pánovi aj s celou našou situáciou doma a túžbou – oživiť našu rodinu dieťatkom...

Niektorí mi vraveli, no vidíš, Boh to nechce, keď ste zase potratili, ale my sme sa doma dívali na kríž v tichosti, že ktovie, možno Boh raz urobí zázrak a možno chce, aby sme už slúžili inde a detičky už mať nebudeme. Tak sme to odovzdali Pánovi, že ako On bude chcieť 

a nech sa oslávi čímkoľvek a akokoľvek to spraví...

         Čas plynul, a keď som jedného dňa otehotnela znova, oznámili mi v nemocnici, že čakáme dvojčatá. 

A to tiež možno viacerí z vás viete, že to bolo pre mňa veľmi náročné tehotenstvo po zdravotnej stránke, pretože sa mi zvyšoval nepredvídateľne tlak a trpela som na mdloby a nevoľnosti všelijakého druhu. 

Zvláštne však bolo, že tehotenstvo ako také veľmi prospievalo, teda maličkým vyvíjajúcim sa bábätkám nič nebolo, krásne a bezproblémovo rástli, úspešne až do 37. týždňa.

          30. apríla pred polnocou sa nám narodili zdravé detičky - chlapček s váhou 3100 g a dievčatko s váhou 2900 g.

Nech je oslávený dobrý Boh na našich deťoch, ktoré nám svojou láskou požehnal a ukázal nám ako veľmi nás má rád a aký je dobrý, láskavý a môže čokoľvek urobiť, čo chce.

          Aj vám všetkým chcem veľmi pekne poďakovať, tým ktorí ste nás sprevádzali modlitbou alebo akoukoľvek pozornosťou a starostlivosťou.

Vaši priatelia
Filipčíkovci

Katalóg

Inšpirácie pre tvoje srdce
v katalógu na stiahnutie.

Katalóg

Ver.sk. Je to vec srdca.

Objavujte stále viac aj vďaka cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a Vášho zážitku na ver.sk